boesbones


Červen 2009

Pár fotek z výletů

30. června 2009 v 20:30 | Ann-majitelka |  Novinky
Nevím co dělat,tak sem dám pár fotek z našich dvou výletů...

hrad Loket
Cesta na hrad
drak na hradě
vtipálek Míša se nechal vyfotit u mučíchích nástrojů
na Varhanech

cesta na Varhany
Pohled na Rotavu+Petrův zadek

a nakonec...tajemná mlha v Rotavské jeskyni.


Termíny 29.6.-6.7.

29. června 2009 v 11:47 | Ann-majitelka |  TV Termíny
Prima
CZ
2.série 2x12-Muž v cele
středa 1.7.
22:15
Při hledání psychopatického vraha, kterému se při požáru podařilo uprchnout z vězení, jsou v nebezpečí životy několika členů týmu doktorky Brennanové.

Joj
SK
3.série 3x1-Hráč pod tlakem
středa 1.7.
21:45
Když Booth a Brennanová vyšetřují vraždu vysokoškolské basketballové hvězdy RJ Manninga,zjistí že motiv pro vraždu měl každý z jeho okolí.

Desing-1.

28. června 2009 v 22:38 | Ann-majitelka |  Desingy blogu
Jak ste si určitě všimli,mám new desing.Není to nic moc,je to první dess mé výroby...Okomentujte.

název:B/B and internists
doba výroby:cca 5 hod.
vyrobyl/a:Me
stručný popis:Desing s B/B a s internisty Daisy a Wendellem.

The assistants

27. června 2009 v 9:53 | Ann-majitelka |  Moje kecy
Tohle sice moc nepatří k Bones,ale pokud ste fanoušky Michaela Terryho(Wendell Bray) jako já,možná se vám bude líbit nový film The assistants ve kterém si M.T. zahrál.Už se těším až ho uvidím v tv.Tady je Oficiální web filmu.
Trailer:

Diplom za spřátelení od Call

26. června 2009 v 15:16 | Ann-majitelka
od Call

moje reklama na SpecialBones

25. června 2009 v 13:34 | Ann-majitelka |  SPECIAL BONES
Moje reklama na náš seriál SPECIAL BONES(nějaké články o SB jsou ještě tady a tady) který natáčíme s kámošema :) Naše učitelka chce pořád vidět 1 epizodu,která ještě není natočená.lol


Sem pako :)

25. června 2009 v 10:48 | Ann |  Moje kecy
Víte jak sem k TV termínům pro tenhle týden psala toto:
/Ode dneška budu mít psaní Tv termínů lehčí...Na Primě i na RTL totiž přestali dávat Bones alias Sběratele kostí alias Kosti alias Die knochen.Na JOJce je naštěstí nezrušili.I LOVE TV JOJ!/ ?
Tak to sem teda napsala mega nesmysl,protože včera když vysílali Bones na Jojce a byla reklama tak sme se jako obvykle s babičkou bavili o 4.řadě a ona na mě najednou:Ani,víš že dneska dávají Kosti i na primě?!Já rychle skočila po tv programu...a fakt.Takže pro všechny kteří se kvůli mě včera nedívali:SORRY!!! :)
(přes prázdniny jsou Sběratelé kostí na Primě každou středu ve 22:25)

Diplomy

24. června 2009 v 14:53 | Ann-majitelka |  Novinky
Tak,diplomi za spřátelení od T-e-m-p-e-r-e-n-c-e (super blog o Bones)


Petice

23. června 2009 v 12:45 | Ann-majitelka |  Novinky
TADY se můžete podepsat pro to aby byli Bones nominováni na cenu EMMY.stačí clicknout na SING THIS PETITION a vyplnit tu přihlášku,a je hotovo(musí být 1000 podpisů,zatím jich je asi 500.)

:Best episodes:-26.týden

22. června 2009 v 14:20 | Ann-majitelka |  :Best episodes:
3x5-Mumie v bludišti


TV Termíny 22.6.-28.6.2009

22. června 2009 v 14:15 | Ann-majitelka |  TV Termíny
/Ode dneška budu mít psaní Tv termínů lehčí...Na Primě i na RTL totiž přestali dávat Bones alias Sběratele kostí alias Kosti alias Die knochen.Na JOJce je naštěstí nezrušili.I LOVE TV JOJ!/

Joj
SK
3.série 3x10-Muž v blátě
středa 24.6.
21:45
Když se mladý pár rozhodne vykoupat v bahenním vřídle,naruší jejich picknik nález kostry,která patří motocyklovému závodníkovi Trippu Godarrovi.Booth a Brennanová si myslí,že ho mohl zabít některý z jeho soupeřů.Mezitím Sweets donutí B/B aby šli s ním a jeho přítelkyní April na dvojité rande.

Promo k 5 sérii

22. června 2009 v 13:27 | Ann-majitelka |  Novinky
No konečně!první promo! :D

Brennanová a dítě?Nepravděpodobné.

21. června 2009 v 18:18 | Ann-majitelka |  Novinky


Kristin z E!Online přináší pár novinek od Emily Deschanel o tom, jak to bude či nebude s touhou Brennanové po dítěti, kterou projevila na konci 4.série Bones.

Podle Kristin to nevypadá, že bychom se v nejbližší době měli nějakého dítěte dočkat. Potvrdila to Emily Deschanel během propagace Bones na televizním festivalu v Monte Carlu. Emily k tomu dodává: "Myslím si, že je dost dobře možné, že Temperance otěhotní někdy v budoucnosti, ale nemyslím si, že by se to mělo stát brzy. Potřebuje ještě trochu zmoudřet." A pokračuje: "Každý si je vědom toho, že jakmile se dají dvě postavy dohromady, ztratíte pojítko, co drží seriál pohromadě - a to je sexuální napětí. A myslím, že tvůrci jsou dostatečně opatrní, aby udržovali vývoj, aniž by to napětí narušili."

Kromě těhotenství Emily potvrdila již známé informace: v Bones se objeví Cyndi Lauper, Stephen Fry jako Gordon Wyatt a když to vyjde, tak i její sestra Zooey. Ta má o účast v Bones zájem, ale jde hlavně o to najít volné místo v jejím nabitém kalendáři. Nevěnuje se totiž jen herectví, ale i zpěvu.

Nevim...

20. června 2009 v 11:20 | Ann-majitelka |  Novinky
Ahojky!Chci jen říct že zítra nepřidám 2.kapitolu moji povídky ,,Zase zpátky" protože mám rozbitou klávesnici a nemám náladu psát 2 hodiny (teď píšu přes KLÁVESNICI NA OBRAZOVCE.)v pondělí dem koupit novou-v kraslickým PC shopu maj jeden hezkej set(bezdrátovou klávesnici a bezdr.myš k tomu).Toť vše...:D

Varhany as. školní exkurze

18. června 2009 v 14:37 | Ann-majitelka |  Novinky
Ach bolí mě nohy...dneska sme totiž byli na školní exkurzy-na skále jménem Rotavské Varhany.Cesta tam proběhla v pohodě.Když sme se vyšplhali na vrchol tak sme si tam lehli a taky sme poslali dolů vlaštovku z papíru/na ní sme napsali JSME DEBILOVÉ Z KRASLIC a všichni sme se tam podepsali/.Jeden kluk co tam pořád lezl po tý skále,šlápl na vosí hnízdo a měl asi 5 píchanců!!!Potom sme šli zpátky ale jinou cestou-po prudký stráni.tam sem asi 2x spadla na zadek a ještě na mě spadla holka co byla za mnou,přičemž sem málem podkopla nohy tý co byla předemnou(to by už byla hromadná havárka :D).Pak sem ještě šlápla celou botou do mraveniště.Potom sme narazili na jeskyni kde nás vystrašil Koblížek alias Patrik když hodil šutr do zdi-ta rána byla úplně stejná jako ze vzduchovky!Nakonec sme museli skočit z takovýho kopečku,jenže písek co tam byl dost klouzal,takže nás bylo dost co potřebovali ošetřit .Když sme vyšli z lesa dostali jsme se do zapadákova jménem Dolní Rotava,kde mají všechny (2) obchody věčně zavřeno.Potom sme šli na benzínku s radostí že si koupíme zmrzku.Jenže tam prodávali akorát pití.No a pak přišel autobus a my se odvezli zpátky do Kraslic.:D THE END...
PS:To na obrázku sou ty Varhany...

Návod jak obejít limit na MEGAVIDEU

16. června 2009 v 19:12 | Ann-majitelka |  Novinky
a) Vyhledejte požadované video z megavideo.com
b) Zapněte přehrávání
c) Ihned po začátku přehrávání film pozastavte
d) Nechte celé video načíst
e) Přepněte váš prohlížeč do režimu off-line
f) Spusťte film a nenechte se ničím rušit:Best episodes:-25.týden

16. června 2009 v 18:38 | Ann-majitelka |  :Best episodes:
Tak vymyslela sem NEW ..nevím jak to nazvat...věcičku.
každý týden vyberu jednu epizodu o který si myslím že je nej.a dám ji sem.
tady je první:2x8 Žena v písku
Poradíte?! :D

16. června 2009 v 17:00 | majitelkawebu |  Novinky
Takže....chci se vás zeptat mám sem přidat Bones 4.sérii?Ještě není nadabovaná takže je to jen s titulkama.A nebo 3 sérii(ta už je nadabovaná-slovensky)??!!PIŠTĚ!!!
jo a na iSeriály.sk můžete hlasovat pro Bones /Kosti/ v anketě o Nej seriál června-zatím vedou!!!

Bones-Zase zpátky-by Ann/1.

14. června 2009 v 16:11 | majitelkawebu

Tak moje povídka...prvně to měla být jednorázovka jenže jsem dostala jeden super nápad !!!Jak si jistě všimnete je to navázané na poslední díl 4.série,takže je to vlastně 5.série-by me.Sorry,že je tahle kapitola tak krátká..ale dám si hodinovou pauzu a du psát další...pls pište komenty...Thanks PS:nové kapitoly budu přidávat vždy v neděli a středu :D.


Bones-Zase zpátky-by Ann
1.kapitola


Byla
jsem naprosto šokovaná z toho co mi před chvílí řekl.,,Boothe,já…já jsem Temperence Brennanová…tvoje partˇačka.Ty si na mě nepamatuješ?" Booth se na mě jen nechápavě podíval,zakíval hlavou a řekl:,,Partˇačka? jsem měl za kolegu muže.Minulý týden zemřel…a co dělám v nemocnici?" ,,Ale Boothe,pracujeme spolu už víc než čtyři roky!" Booth se na mě podíval s výrazem ´´co to meleš´´ .Rozhodla jsem see půjdu o jeho stavu informovat doktora,ale také zavolat Angele.,,Jdu jen říct doktorovie jsi se už probudil,ano?" Zdálo see Booth mě nevnímá,využila jsem okamžiku a rychlým krokem jsem vyšla z pokoje.Jakmile jsem vylíčila Boothův stav doktorovi ,vytočila jsem Angelino číslo
.
Mezitím
si Booth urovnával myšlenky.Tu ženu neznal,ale její obličej jakoby už někdy viděl.Jak tak přemýšlel,pomalu se mu začínal vybavovat sen který se mu před chvílí zdál.Byl to divný sen,byla v něm spousta lidí…matně si dával dohromady některé úryvky:rocková skupina,mrtvola na wc,nějáký zpívající mladík,nějáká žena…moment,to byla ona.Temperence!Odtud znal její tvář.Pomalu začínal věřit že opravdu stratil pamětˇ nebo co…Chtěl pokračovat v prozkoumávání snu,ale do jeho pokoje přišel nějáký muž-nejspíš doktor-a začal se ho vyptávat obvyklými doktorskými otázkami.
,,Ahoj Tempy,co je?"
,,Ahoj Ange.Přijdˇ prosím za mnou do nemocnice."
,,Moment..co se děje?Stalo se snad něco Boothovi?"
,,Vzbudil se a..."
,,-Ahá..tak jo.Ahoj"
Než jsem stačila Angele řícte si Booth nic nepamatuje,zavěsila.Proklínala jsem sama sebe za toe jsem to neřekla hned jak zvedla mobil-tedˇ si myslí že je vše v pořádku.Asi za 30 minut vtrhla Angela do čekárny,jenže nebyla
sama…
Jak
jsem viděla hromadu lidí kteří přišla,měla jsem chutˇ po Angele hodit notebook.Chtěla jsem aby přišla sama,a aby ona zítra v práci řekla že Booth ztratil pamětˇ.Jak všichni vě-jsem v komunikaci s živými lidmi značně…ehm..zaostalá.
Zato Ange sebou vzala Cam,Hodginse,Wendella a dokonce Sweetse s Daisy.Jak jsem čekala Sweets okamžitě začal s psychologickými řečmi-,,Wow,doktorko BrennanováTo že jste tady i v půl jedenácté večer jasně ukazuje na váš jedineč vztah s Boothem!".Angela ke mně přistoupila a zeptala se:,,Tak co,můžeme za ním?" Byla jsem v rozpacích.Podívala
jsem se na všechny a s velkými obtížemi řekla:,,Booth amnézii."

/Jestli chcete tuto povídku zveřejnit na svém webu,napište do komentářů,Díky/

Termíny 15.6.-21.6.2009

13. června 2009 v 16:24 | majitelkawebu |  TV Termíny
Prima
CZ
2.série 2x10-Bezhlavá čarodějnice v lese
úterý 16.6.
23:25
Pověst o bezhlavé čarodějnici Maggie se stane klíčem k dalšímu případu Brennanové. V lese, ke kterému se legenda váže, bylo totiž nalezeno tělo studenta Grahama Hastingse který o Magie natáčel dokument.

Joj
SK
3.série 3x9-Santa v blátě
středa 17.6.
21:45
Těsně před Vánocemi se poblíž obchodního domu ve Washingtonu najde rozložené tělo
muže v kostýmu Santy Clause.Když Booth a Brennanová zjistí že se dotyčný jmenoval Kris Kringle,vydají se do jeho bytu,ve kterém najdou hromadu hraček a zásuvku plnou peněz.
Někteří s týmu se budou domnívat,že se jedná o skutečného Santu.Mezitím se bude Brennanová snažit,aby její rodina strávila vánoce společně.Státní zástupkině Caroline Julienová jí to povolí,avšak pod jednou podmínkou-musí políbit Bootha pod jmelím.

RTL
D
4.série 4x9-Podvodník v laboratoři
čtvrtek 18.6.
22:15
Po policejním cvičení se najde tělo muže,ale když ho tým identifikuje objeví se další obět.
V tomto díle se také poprvé setkáme s Boothovým mladší bratrem Jaredem.Internistou je už známí Clark Edison.