boesbones


Brennanová a dítě?Nepravděpodobné.

21. června 2009 v 18:18 | Ann-majitelka |  Novinky


Kristin z E!Online přináší pár novinek od Emily Deschanel o tom, jak to bude či nebude s touhou Brennanové po dítěti, kterou projevila na konci 4.série Bones.

Podle Kristin to nevypadá, že bychom se v nejbližší době měli nějakého dítěte dočkat. Potvrdila to Emily Deschanel během propagace Bones na televizním festivalu v Monte Carlu. Emily k tomu dodává: "Myslím si, že je dost dobře možné, že Temperance otěhotní někdy v budoucnosti, ale nemyslím si, že by se to mělo stát brzy. Potřebuje ještě trochu zmoudřet." A pokračuje: "Každý si je vědom toho, že jakmile se dají dvě postavy dohromady, ztratíte pojítko, co drží seriál pohromadě - a to je sexuální napětí. A myslím, že tvůrci jsou dostatečně opatrní, aby udržovali vývoj, aniž by to napětí narušili."

Kromě těhotenství Emily potvrdila již známé informace: v Bones se objeví Cyndi Lauper, Stephen Fry jako Gordon Wyatt a když to vyjde, tak i její sestra Zooey. Ta má o účast v Bones zájem, ale jde hlavně o to najít volné místo v jejím nabitém kalendáři. Nevěnuje se totiž jen herectví, ale i zpěvu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FiiDii FiiDii | Web | 21. června 2009 v 19:13 | Reagovat

AChooj.. Zvýšila jsem ti návštěvnost byla bych ráda kdybys mi to oplatil/a.. Posledni dobou mi hodně klesla..  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama